משרדי תיווך ונדל"ן
בירושלים והסביבה

איידקס מרכזת עבורכם את משרדי התיווך המובילים בתחום הנדל"ן. בקרו באתרי המשרדם המופיעים ברשימה מטה וקבלו את כל המידע שחיפשתם. משרדי התיווך המומלצים של איידקס ישמחו לתת לכם מענה מהיר ומקצועי, אז תפסיקו לחפש!

חזרה לרשימת העסקים באיידקס

אמבסדור-משרד תיווך
Ambassador

משרד תיווך

החברה פועלת בירושלים מזה כ-32 שנה ונחשבת לחברת הנדל"ן המובילה בתחומה בירושלים. לחברה צוות רחב דובר שפות ובעל קשרים בארץ ומחו"ל.

02-5618101

my place - משרד תיווך
my place

משרד תיווך

MyPlace  טי.אל.וי היא סוכנות לתיווך נדל”ן בתל אביב שנוסדה על ידי עמירם בן עזרא ועמית פרנץ אשר פועלים בתחום הנדל”ן בתל אביב משנת 2004.

072-3340368

שליבו-משרד תיווך
Shalibo

משרד תיווך

תיווך שליבו מתמחה במכירה והשכרה של נכסים מיוחדים בירושלים והסביבה. רוב הנכסים אשר אנו מציעים הם נכסי יד שנייה במגזר הפרטי

054-8066030

לחבילות הפרסום

משרד תיווך? התחל כבר לקבל לקוחות חדשים.

הרשם למאגר בעלי המקצוע של idex ותוכל לקבל לקוחות חדשים באופן מיידי!

איידקס – עסקים מומלצים
כבר לא צריך לחפש…

  • בעלי מקצוע, קבלתם המלצה טובה או חוות דעת מלקוח שלכם? שילחו לנו אותה ואנו נפרסם אותה כאן באתר.
    צוות איידקס

משרד תיווך, הצטרף עכשיו לאינדקס
בעלי המקצוע של איידקס
והתחל לקבל לקוחות!

שם (חובה)

טלפון (חובה)

חיפוש דירות למכירה והשכרה דרך משרדי תיווך בירושלים
איידקס – עסקים מומלצים מאפשרת לכם לבחור טוב יותר!

 

ירושלים, עיר הבירה של מדינת ישראל, נחשבת לפנינת נדל"ן ייחודית ויש בה ביקוש רב לכל הנכסים. כדי לאתר דירה בירושלים חשוב לפנות למשרד תיווך מקצועי שמציע ייעוץ ומאגר נכסים בלעדי.

משרדי תיווך בירושלים מעניקים מעטפת שירותים רחבה הכוללת בין היתר שיווק דירות חדשות למכירה בפרויקטים חדשים ברחבי העיר, דירות יד שנייה למכירה או להשכרה, בתים צמודי קרקע, משרדים במיקומים שונים, חנויות, מגרשים ונכסים להשקעה. מחירי הדיור בירושלים צומחים ולכן חשוב לקבל ייעוץ מקצועי וסיוע לבחירת הנכס המתאים ביותר למאפייני הלקוח, אורח חייו ותקציבו.

מאגר נכסים גדול

ירושלים היא עיר ססגונית וייחודית ובה אוכלוסיות ממגזרים שונים כמו חרדים, חילוניים, דתיים וערבים. כאשר מעוניינים לרכוש או לשכור דירה בירושלים חשוב להכיר את העיר על מנת לבחור בשכונה טובה הממוקמת קרוב לצירי תנועה מרכזיים ולתחבורה ציבורית, למוסדות חינוך, לפארקים ירוקים, למרכזי קניות ובילוי ולמוסדות נוספים כמו בית כנסת, מתנ"ס ועוד.

לכן, חשוב לפנות לשירות של משרדי תיווך בירושלים שדואגים לאפיין את הלקוח ולהבין את צרכיו הייחודיים וכך סוכני התיווך יכולים להציג בפני הלקוח רשימת נכסים מתאימה מתוך מאגר הנכסים שנמצא ברשותם, במקרים רבים אלו הם נכסים בבלעדיות של משרד התיווך.

כאמור, משרדי תיווך מחזיקים ברשותם מאגר נכסים גדול ומגוון ומומלץ לפנות לעזרתם על מנת לאתר את הנכס הבא שלכם, בין אם אתם מחפשים דירה חדשה למכירה, דירה יד שנייה למכירה, דירה להשכרה, מגרש, נכס להשקעה או כל נכס אחר.

משרדי התיווך מכירים את כל שכונות העיר ואת סביבות המגורים השונות, והם מעניקים ייעוץ מקצועי וליווי אישי צמוד מרגע הפניה ועד לאיתור הנכס והחתימה על החוזה. בנוסף, משרדי התיווך מעניקים שירותים נלווים כמו המלצות על בעלי מקצוע כגון קבלני שיפוצים, מעצבי פנים, עורכי דין ושמאים.