משרדי תיווך ונדל"ן
בחיפה והסביבה

איידקס מרכזת עבורכם את משרדי התיווך המובילים בתחום הנדל"ן. בקרו באתרי המשרדם המופיעים ברשימה מטה וקבלו את כל המידע שחיפשתם. משרדי התיווך המומלצים של איידקס ישמחו לתת לכם מענה מהיר ומקצועי, אז תפסיקו לחפש!

חזרה לרשימת העסקים באיידקס

הנשיא-משרד תיווך
הנשיא

משרד תיווך

אנו עוסקים במכירה והשכרה של נכסים פרטיים ונכסים להשקעה, חנויות, משרדים, קרקעות ובשיווק פרוייקטים חדשים בכל רחבי חיפה והסביבה

04-8338808

סנצ'ורי 21-משרדי תיווך
century 21

משרד תיווך

סנצ'ורי 21 הוקמה בארה"ב ב- 1971. בישראל סנצ'ורי 21 מפעילה רשת סניפים ארצית המשווקת ומתווכת את כל סוגי נכסי הנדל"ן. התקשרו עכשיו

072-2410241

לחבילות הפרסום

משרד תיווך? התחל כבר לקבל לקוחות חדשים.

הרשם למאגר בעלי המקצוע של idex ותוכל לקבל לקוחות חדשים באופן מיידי!

איידקס – עסקים מומלצים
כבר לא צריך לחפש…

  • בעלי מקצוע, קבלתם המלצה טובה או חוות דעת מלקוח שלכם? שילחו לנו אותה ואנו נפרסם אותה כאן באתר.
    צוות איידקס

משרד תיווך, הצטרף עכשיו לאינדקס
בעלי המקצוע של איידקס
והתחל לקבל לקוחות!

שם (חובה)

טלפון (חובה)

משרדי תיווך בחיפה- מקצועיות ושירות מעולה
איידקס – עסקים מומלצים מאפשרת לכם לבחור טוב יותר!

 

ענף הנדל"ן בחיפה נמצא בפריחה ושכונות חדשות מוקמות לצד בנייני מגורים חדשים בשכונות הוותיקות. יש ביקוש ער לנכסים מכל הסוגים בחיפה, ביניהם דירות חדשות למכירה, דירות יד שנייה למכירה ולהשכרה, משרדים, מגרשים ועוד.

משרדי תיווך בחיפה מעניקים ייעוץ מקצועי וליווי אישי לכל לקוח ותפקידם לסייע ללקוחות למצוא את הנכס המתאים ביותר. יש לציין כי משרדי התיווך מנהלים מאגר גדול ומגוון של דירות ונכסים, ולאחר אפיון הלקוח והבנת צרכיו ודרישותיו מציגים בפניו נכסים מתאימים, ורק לאחר מכן ניגשים לאתר הבנייה, למשרד המכירות או לסיור בנכס העומד למכירה או להשכרה.

נכסים נבחרים בחיפה

חיפה בנויה משכונות כמו דניה, אחוזה, הדר, נווה שאנן ואזור העיר התחתית. בשנים האחרונות גובר הביקוש לנכסים בעיר וידוע כי תושבי חיפה זוכים לאיכות חיים גבוהה, למגוון אפשרויות תעסוקה, לחינוך טוב ולתחבורה ציבורית מפותחת הפועלת גם בשבתות. נכסים רבים משקיפים לעבר הים או ליערות הכרמל, וחיפה ידועה כעיר ירוקה עם צמחייה עשירה.

כאשר מחפשים נכס בחיפה כמו דירה למכירה, להשקעה או להשכרה חשוב לפנות לשירות מקצועי של משרדי תיווך בחיפה כדי לקבל פרטים מלאים על הנכס וליהנות מייעוץ מקצועי לבחירת הנכס הנכון והמתאים ביותר ללקוח הן מבחינת תקציב והן מבחינת פרמטרים כמו מיקום, גודל הדירה, נגישות לעורקי תחבורה מרכזיים, נוף, קרבה לבתי כנסת, מוסדות חינוך וכדומה.

משרדי תיווך מקצועיים המתמחים בנדל"ן בחיפה מציעים ניסיון עשיר וידע רב. צוות המשרד מסייע ללקוח לאתר נכסים מתאימים במיקומים מעולים ובמחירים משתלמים. סוכני התיווך בחיפה ידועים כנותני שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, והם מלווים את הלקוח מרגע פנייתו למשרד, ועד להשלמת העסקה והחתימה על החוזה לקנייה, למכירה או להשכרה. כמו כן, משרדי התיווך מעניקים ייעוץ מקצועי לאיתור נכסים להשקעה ומציעים שירותים נלווים כמו המלצות על בעלי מקצוע, לרבות מעצבי פנים, עו"ד, שמאים וכדומה.