משרדי תיווך ונדל"ן

איידקס מרכזת עבורכם את משרדי התיווך המובילים בתחום הנדל"ן. בקרו באתרי המשרדם המופיעים ברשימה מטה וקבלו את כל המידע שחיפשתם. משרדי התיווך המומלצים של איידקס ישמחו לתת לכם מענה מהיר ומקצועי, אז תפסיקו לחפש!

חזרה לרשימת העסקים באיידקס

דומסטיק-משרד תיווך נדלן
Domestic

משרד תיווך

כנסו לאתר הייחודי שלנו ותוכלו למצוא מגוון דירות למכירה בתל-אביב, לפי תקציב. Domestic פתרונות נדלן מתמחים בנדל"ן למגורים בתל-אביב.

03-648-9698

שליבו-משרד תיווך
Shalibo

משרד תיווך

תיווך שליבו מתמחה במכירה והשכרה של נכסים מיוחדים בירושלים והסביבה. רוב הנכסים אשר אנו מציעים הם נכסי יד שנייה במגזר הפרטי

054-8066030

תיווך נכסים - משרד תיווך
תיווך נכסים בתל אביב

משרד תיווך

חברתינו מתמחה בשיווק נדל"ן למגורים מיד-שנייה, פרויקטים חדשים, מגרשים, עסקים ומסחר. קניית דירה מחייבת ליווי מקצועי.

072-3340365

סנצ'ורי 21-משרדי תיווך
century 21

משרד תיווך

סנצ'ורי 21 הוקמה בארה"ב ב- 1971. בישראל סנצ'ורי 21 מפעילה רשת סניפים ארצית המשווקת ומתווכת את כל סוגי נכסי הנדל"ן. התקשרו עכשיו

072-2410241

אמבסדור-משרד תיווך
Ambassador

משרד תיווך

החברה פועלת בירושלים מזה כ-32 שנה ונחשבת לחברת הנדל"ן המובילה בתחומה בירושלים. לחברה צוות רחב דובר שפות ובעל קשרים בארץ ומחו"ל.

02-5618101

אבסולוט - תיווך נכסים
אבסולוט נכסים

משרד תיווך

אבסולט נכסים, משרד לייצוג ושיווק נכסים, תל אביב ושכונות עבר הירקון, בהנהלת אסתי ארנון וערן קופמן.
אפטר 9 תל אביב

072-3340366

הנשיא-משרד תיווך
הנשיא

משרד תיווך

אנו עוסקים במכירה והשכרה של נכסים פרטיים ונכסים להשקעה, חנויות, משרדים, קרקעות ובשיווק פרוייקטים חדשים בכל רחבי חיפה והסביבה

04-8338808

my place - משרד תיווך
my place

משרד תיווך

MyPlace  טי.אל.וי היא סוכנות לתיווך נדל”ן בתל אביב שנוסדה על ידי עמירם בן עזרא ועמית פרנץ אשר פועלים בתחום הנדל”ן בתל אביב משנת 2004.

072-3340368

בית פתוח - משרד תיווך
בית פתוח

משרד תיווך

משרד בית פתוח הנו משרד לתיווך דירות בתל אביב המעניק יחס אישי וליווי בתהליך לאורך כל הדרך. למשרדנו יש קרוב ל-400 דירות לשיווק בבלעדיות.

072-3340367

לחבילות הפרסום

משרד תיווך? התחל כבר לקבל לקוחות חדשים.

הרשם למאגר בעלי המקצוע של idex ותוכל לקבל לקוחות חדשים באופן מיידי!

איידקס – עסקים מומלצים
כבר לא צריך לחפש…

  • בעלי מקצוע, קבלתם המלצה טובה או חוות דעת מלקוח שלכם? שילחו לנו אותה ואנו נפרסם אותה כאן באתר.
    צוות איידקס

משרד תיווך, הצטרף עכשיו לאינדקס
בעלי המקצוע של איידקס
והתחל לקבל לקוחות!

שם (חובה)

טלפון (חובה)

משרדי תיווך! כדי שלא נלך לאיבוד בים הנדל"ן
איידקס – עסקים מומלצים מאפשרת לכם לבחור טוב יותר!

 

אם אתם מעוניינים למצוא דירה להשכרה או למכירה, למכור או להשכיר את הנכס שברשותכם, שירותיהם של משרדי תיווך יכולים לעזור לכם ולחסוך עבורכם זמן יקר.

מדוע מומלץ לפנות למשרדי תיווך

שוק הנדל"ן בארץ אינו שוק פשוט: המחירים גבוהים, הביקוש רב ומי שמעוניין למצוא דירה או שוכרים, צריך להיות כל הזמן עם היד על הדופק. לאדם העובד מן השורה קשה להתמודד באופן יומיומי עם חיפוש הדירות, השוכרים והקונים. התהליך כולל ביקור בדירות בשעות שנקבעות מראש, לעתים קרובות בשעות עבודה, פגישות עם בעלי דירות, שוכרים פוטנציאליים ועורכי דין, המצאת מסמכים ופרוצדורות נוספות שגוזלות זמן רב.

בדיוק בשביל זה קיימים משרדי תיווך וסוכני הנדל"ן. המשרדים מחזיקים מלאי גדול של דירות להשכרה ולמכירה ומכירים את הפרוצדורה הכרוכה בתהליך. סוכני הנדל"ן ימצאו עבורכם את הדירה שאתם מחפשים ויסננו מראש את הדירות שאינן מתאימות לדרישות שלכם. כך, לא תצטרכו לצאת מהעבודה לראות דירה רק כדי לגלות שהיא לא בתקציב, קטנה מדי או שהחוזה אינו תואם את הלו"ז שלכם. בנוסף, משרדי התיווך יודעים על דירות שכלל אינן מפורסמות בערוצי התקשורת המוכרים לכם או ישירות ברגע החלטת בעל הדירה למכור או להשכיר. כלקוחות משרדי התיווך תיהנו מההעדפה ותזכו לראות רבות מהדירות לפני כולם.

משרדי תיווך להשכרת נכסים

אם אתם נעזרים בשירותיהם של משרדי תיווך כדי להשכיר נכס שנמצא ברשותכם, התהליך פשוט אף יותר: יש לכם אפשרות לתת לסוכן מפתח לנכס והוא ידאג להציג אותו בפני שוכרים פוטנציאליים, מבלי שתצטרכו להגיע בעצמכם. כמו כן, ניתן לתת עותק של החוזה שעליו תחתימו את השוכרים העתידיים, כך שהסוכן יוכל להציגו בפני השוכרים ולחסוך בזמן ובשאלות.

לסוכן הנדל"ן יש חלק חשוב בהערכת הנכס. כמי שמצוי בשוק הדירות ורואה במהלך עבודתו נכסים רבים ומגוונים, הוא יודע להעריך בצורה מושכלת את שווי הנכס ומהו המחיר ההוגן לדרוש עבורו.