חנויות לחיות מחמד

חנויות לחיות מחמד באיידקס יאפשרו לכם לקבל מענה במגוון רחב של מוצרים: מזון לכלבים, מזון לחתולים, דגי נוי, דגים טורפים, תוכים וציפורים ועוד מגוון רחב של מוצרים נלווים לבעלי חיים. תוכלו להתרשם מאתרי החנויות ולקבל מידע אודות השירותים והמוצרים המוצעים.

חזרה לרשימת העסקים באיידקס

בית הכלב - חנות חיות
בית הכלב

חנות חיות

החנות מציעה מגוון מוצרים ושירותים, ומספקת את כל מה שנדרש לגידול של חיות מחמד. ניתן להזמין מהאתר למטה.
ההסתדרות 30, פתח תקווה

072-3340355

לחבילות הפרסום

חנות חיות? התחל כבר לקבל לקוחות חדשים.

הרשם למאגר בעלי המקצוע של idex ותוכל לקבל לקוחות חדשים באופן מיידי!

איידקס – עסקים מומלצים
כבר לא צריך לחפש…

  • בעלי מקצוע, קבלתם המלצה טובה או חוות דעת מלקוח שלכם? שילחו לנו אותה ואנו נפרסם אותה כאן באתר.
    צוות איידקס

חנות חיות, הצטרף עכשיו לאינדקס
בעלי המקצוע של איידקס
והתחל לקבל לקוחות!

שם (חובה)

טלפון (חובה)

חנויות לחיות מחמד: לחיית המחמד שלך מגיע את הטוב ביותר
איידקס – עסקים מומלצים מאפשרת לכם לבחור טוב יותר!

 

חיות המחמד שלנו הן מקור לאושר והנאה, שותפים לדרך שלנו ולחיים שלנו, ולרוב גם תורמים לא מעט לאנרגיה והתחושה בבית. אנחנו מקבלים מהם המון, מאהבה ללא תנאי, דרך נאמנות, שעשוע, משחק והנאה, ועד לחברות.

כל מי שמחזיק חיית מחמד רוצה לפנק, לתת, לדאוג ולטפל בחיה שלו, כלב, חתול, ציפור וכיו"ב. יש מספר דרכים לתת לחית המחמד שלך את הטוב ביותר, וברשומה זו נכיר לכם את העיקריות.

וטרינר, פינוקים ומזון

בריאות – בחרו בווטרינר טוב, לא רק כזה שיודע כיצד לטפל, אלא אדם אוהב חיות, אשר ניגש בתשוקה אמיתית לעבודה, ומראה את האהבה והאכפתיות לחיה שלכם. גם לחיות המחמד המפגש עם רופא יכול להיות מאיים, והבחירה שלכם בווטרינר איכותי היא משמעותית לא רק לבריאות שלהם.

תחביבים – כל חיה אוהבת לשחק, חלקן לבד, חלקן גם ביחד. למזלנו כיום ניתן למצוא משחקים מותאמים לבע"ח במגוון חנויות לחיות מחמד, ותוכלו בקלות להתאים את הצעצוע המדויק לחיית המחמד שלכם, ולדאוג להם לשעות של הנאה ומשחק.

מזון – איכות המזון שלנו מהווה גורם מפתח בהשפעה על איכות החיים שלנו, וגם על החיות שלנו. מההנאה מהאכילה, דרך הבריאות ועד לאריכות השנים. חנויות לחיות מחמד מחזיקות כיום מגוון יפה של מזונות, וניתן לנסות בכל פעם מזון אחר, עד שתגיעו למזון המועדף על החיה שלכם.

טיולים ומרחב ביתי אופטימאלי

סביבת החיים, בין אם בבית ובין אם מחוצה לו, משפיעה באופן ישיר על איכות החיים של החיה שלכם. כלבים אוהבים סיבובים בפארקים, עם מדשאות, ומפגש עם כלבים אחרים. חתולים זקוקים לסביבה ביתית מפנקת, עם משחקים שמתאימים להם, ומקומות לזחול ולהסתתר בתוכם.

דאגו ליצור סביבת מגורים נעימה לחיה שלכם, עם מרחב מספק, משחקים ומקום נוח שהוא רק שלהם, ולחיה שלכם יהיה את הטוב ביותר.