חברות הדברה בירושלים והסביבה

מחפשים חברת הדברות באיזור ירושלים והסביבה, להדברת המזיקים בבית? הגעתם למקום הנכון, איידקס מאפשרת לכם לבחור בין חברות הדברה המומלצות ביותר באיזור שלכם.
חזרה לרשימת העסקים באיידקס
כפיר הדברות - חברת הדברה
כפיר הדברות

חברה הדברה

אלי מימון, בעל ניסיון רב בתחום ההדברות אשר נותן שירותי הדברות תחת פיקוח משרד הבריאות ועושה שימוש בחומרים שאינם מזיקים לאדם.

050-8092256

אלעד הדברות
אלעד הדברות

חברת הדברה

אלעד הדברות מקפידה להשתמש אך ורק בחומרים ירוקים וידידותיים לסביבה ונטולי ריח, בעלי רעילות נמוכה לבני אדם ולבעלי חיים.

072-3340360

מזיקיס - המדביר היווני
מזיקיס – המדביר היווני

חברת הדברה

הדברה ירוקה ללא ריח כנגד כל סוגי המזיקים. איחרנו? הבעיה לא נפתרה? מזיקיס מתחייבים להחזרת כספכם. לייעוץ - התקשרו עכשיו

050-8092265

ג'וק בראש - חברת הדברות
ג'וק בראש

חברה הדברה

חברתנו פועלת על פי עקרונות ה"הדברה המשולבת" בה מטפלים במקור הבעיה וכך נותנים פתרון יעיל וחסכוני לטווח ארוך תוך שימוש מינמאלי בחומרים.

050-9695884

לחבילות הפרסום

מדביר באיזור ירושלים והסביבה? התחל לקבל לקוחות חדשים.

הרשם למאגר בעלי המקצוע של idex ותוכל לקבל לקוחות חדשים באופן מיידי!

איידקס – עסקים מומלצים
כבר לא צריך לחפש…

  • בעלי מקצוע, קבלתם המלצה טובה או חוות דעת מלקוח שלכם? שילחו לנו אותה ואנו נפרסם אותה כאן באתר.
    צוות איידקס

מדביר, הצטרף עכשיו לאינדקס
בעלי המקצוע של איידקס
והתחל לקבל לקוחות!

שם (חובה)

טלפון (חובה)

הדברה בירושלים: מה מדבירים בעיר?

 

לחיות בעיר, ובייחוד בעיר המאוכלסת ביותר בישראל, זה דבר שמביא עימו הרבה מאוד מתנות, אך גם לא מעט אתגרים. חיי הכפר הרומנטיים מאפשרים לנמלים, זבובים ושאר חרקים לזמזם ללא הפרעה בחלל המחייה, אך החיים בדירות נקיות בתוך האסתטיקה העירונית אינם מתיישבים טוב עם חרקים, שצורמים לתחושת הניקיון בבית, ולעיתים, כמו עם טרמיטים, מהווים סכנה אמיתית לתקינות הבית.

חברות הדברה בירושלים מציעות מגוון רחב של טיפולים למזיקים מכל סוג, מנמלים, דרך נחשים ועכברים, ועד ליונים וציפורים אחרות. הסיבה היא פשוטה – ירושלים לא מוקפת שדות חקלאיים מרוססים, אלא יערות יפים וחורשים טבעיים, והטבע ממשיך מעבר לגבולות הדמיוניים שהצבנו, ונכנס למרחב המחייה של התושבים.

הדברות נפוצות בבירה

טרמיטים – חיה שהחלה להיות נפוצה יותר בישראל לאחר עלייה במוצרי עץ ממדינות העולם השלישי, וכיום מכה מסוכנת שעלולה לערער את החוסן של מבנים מעץ, רהיטים, ואף עצים חיים.

נמלים – אין סיכון רב בנמלים, פרט למקרי אלרגיות ולעיתים רחוקות, בזנים מסוימים, בנשיכות, אך מדובר במפגע אסתטי, ולעיתים מפגע תברואתי, כאשר הן נכנסות למזווה או למטבח ותרות אחרי מזון.

פרעושים – לא פשוט להיפטר מפרעושים, שכן אלו יכולים להגיע מהסביבה בקלות רבה, בעיקר, אך לא רק ע"י בעלי חיים נשאים, ולעיתים קרובות יש צורך בריסוס סביב הבית, ובסביבה הקרובה, בכדי למגר את התופעה לחלוטין. הפרעושים עוקצים גם בני אדם, ומעבר לגירוד קל, יכולים במקרים מסוימים לעורר תגובה אלרגית.

עכברים – לא עוד מכרסם חמוד

עכברים – חיה מזיקה שמשאירה אחריה שובל של הרס כאשר היא נוגסת בכול, ומשאירה מאחוריה לא רק מזון לעוס, אלא ספות לעוסות, כלי בית, נעליים, וכל דבר אחר שיעלה על דעתכם.

נשיכות עכברים מסוכנות, והמפגש עם הרוק או הגללים שלהם גם הוא מהווה סכנה, ובשנים האחרונות ישנו גידול בביקוש של סילוק עכברים בחברות הדברה בירושלים.