חברות הדברה
בחיפה והסביבה

מחפשים חברה להדברת מזיקים בחיפה והסביבה? הגעתם למקום הנכון, איידקס מאפשרת לכם לבחור בין חברות הדברה המומלצות ביותר באיזור חיפה, הקריות והסביבה.
חזרה לרשימת העסקים באיידקס
בסמן - שירותי הדברה
בסמן הדברות

חברת הדברה

"בסמן שירותי הדברות" היא חברה ותיקה ובעלת נסיון עצום, רשיונות וביטוח מקצועי מקיף, המתמחה בביצוע הדברה נגד כל סוגי המזיקים.

072-3340359

הדברות איכות - חברת הדברה
הדברות איכות

חברה הדברה

חברתנו מספקת שירות מקצועי ואמין העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום ההדברה. אצלנו לא תצטרכו להזיז רהיטים או לצאת מן הבית.

050-8092259

זבנג - מדבירים לעניין
זבנג – מדבירים לעניין

חברת הדברה

חברתנו מתמחה בריסוס והדברה בצפון והסביבה. בנוסף אנו מציעים שירותי הדברה ירוקה באמצעים החדישים, היעילים והבטוחים ביותר.

050-8092245

אור שירותי הדברה
אור שירותי הדברה

חברת הדברה

חברתנו עובדת בשיטות החדשניות ביותר(IPM – ניהול מערך מזיקים משולב) הכולל ניטור, מניעה ובקרת מזיקים באמצעות מלכודות, פורמונים ועוד.

050-8092261

המדביר - חברת הדברה
המדביר

חברת הדברה

המדביר שמה דגש על שימוש בחומרים "ירוקים" בטיחותיים ללא ריח לוואי, אשר מאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה.

050-8092258

לחבילות הפרסום

מדביר באיזור חיפה? התחל כבר לקבל לקוחות חדשים.

הרשם למאגר בעלי המקצוע של idex ותוכל לקבל לקוחות חדשים באופן מיידי!

איידקס – עסקים מומלצים
כבר לא צריך לחפש…

  • בעלי מקצוע, קבלתם המלצה טובה או חוות דעת מלקוח שלכם? שילחו לנו אותה ואנו נפרסם אותה כאן באתר.
    צוות איידקס

מדביר, הצטרף עכשיו לאינדקס
בעלי המקצוע של איידקס
והתחל לקבל לקוחות!

שם (חובה)

טלפון (חובה)

חברות הדברה בחיפה – הפיתרון לאסתטיקה ובריאות בבית

 

אומרים כי רוב התאונות מתרחשות בבית, ולשמור על הבית שלנו מסודר, נקי ובטוח דורש לעיתים יותר מאשר ביקור של עוזרת הבית אחת לשבוע. חיות רבות, חרקים ומזיקים שונים יוצרים נזקים שונים לבית, ומהווים סיכון.

בעלי חברות הדברה מספרים כי בחיפה ישנם לא מעט מזיקים נפוצים, והנזקים שהם עושים אינם מסתכמים בנזק אסתטי כפי שעושות נמלים (בעיקר), אלא גם בנזקים מוחשיים ופיסיים למבנה, לצד סכנות תברואתיות שונות בהתאם לחיה ולחרק.

הדברה ירוקה – הדרך החיפאית

המודעות לאיכות הסביבה עולה בכל העולם, ובחיפה יש עליה גדולה מאוד במודעות התושבים. הקו הדק בין ריסוס לאקולוגיה מעלה סימני שאלה, ולמזלנו הטכנולוגיה המתקדמת נחלצה לעזרתנו עם ייצור של חומרי הדברה אקולוגיים אשר מתפרקים בקלות, ואינם מהווים מחולל נזק מעבר לתפקידם בתהליך ההדברה.

מעבר לשמריה על הטבע, הדברה ירוקה בחיפה לרוב משתמשת בחומרים שאינם מזיקים לבני אדם, מה שחוסך זמן רב בסידור הבית או המרחב, יציאה מהמרחב וחזרה במועד מאוחר יותר. הריסוס הזה אידיאלי לאנשים עם חיות מחמד וילדים בבית, בכדי להעלים את אלמנט הסיכון מהמשוואה, כך שיותר ויותר חברות הדברה בחיפה בוחרות להציע שימוש נרחב בחומרים אלו.

היונים של חיפה

כל מי שחי בחיפה מכיר את כמות היונים הגדולה שבעיר, ומכיר את הנזקים האסתטיים שהן משאירות מאחוריהן. לא כולם מכירים את הסכנות הבריאותיות והתברואתיות של הלשלשת, אך מי שמכיר יודע היטב כמה מסוכן הדבר.

יש לא מעט אפשרויות להרחקת יונים, מרשתות החוסמות את הגישה שלהן למרפסת או למרחב, דרך פיזור דוקרנים המונעים מהן להתיישב במקומות המרבץ שלהן, ועד לתכשירים שונים, ואף אמצעים הפועלים בעזרת גלי קול במנעד צלילים שלא מגיע לאוזן האנושית, ומאפשר לכם את סילוק היונים מהשטח.