מעצבי פנים
בתל אביב

באייידקס תוכלו למצוא את מעצבי הפנים בתל אביב והסביבה, שיתכננו ויעצבו את בית החלומות שלכם! בהצלחה.

חזרה לרשימת העסקים באיידקס

רינה בנימין - עיצוב פנים
רינה בנימין

עיצוב ואדריכלות פנים

כולם רוצים מראה טוב לפנים הבית שלהם. כאשר הבית לא מעוצב כמו שאתם רוצים, אתם נבוכים להזמין אורחים. רינה בנימין תעשה לכם שינוי!

072-3340376

אורלי הורוביץ - מעצבת פנים
אורלי הורוביץ

עיצוב פנים

אורלי הורוביץ, מנהלת סטודיו לעיצוב פנים, עוסקת בליווי פרויקטים של דירות קטנות ,דירות יוקרה,ובתים פרטיים. ובמסחרי –משרדים ובתי עסק.

050-8092260

איילת שטיין - עיצוב פנים
איילת שטיין

עיצוב פנים

אני מאמינה שעיצוב פנים נכון מסייע לנו להתגורר, לעבוד, לבלות, ליצור ולמעשה לחיות את חיינו באווירה נעימה ובסביבה נוחה ותומכת יותר.

072-3340377

רחל מלאך - עיצוב פנים
רחל מלאך

עיצוב פנים

מעצבת פנים צעירה ומוכשרת. קשובה ומתחשבת בדעותיהם של הלקוחות. מייעצת ולא קובעת, מכוונת ולא משתלטת ותמיד מוצאת פתרון יצירתי.

050-9995890

לחבילות הפרסום

מעצב פנים בתל אביב? התחל כבר לקבל לקוחות חדשים.

הרשם למאגר בעלי המקצוע של idex ותוכל לקבל לקוחות חדשים באופן מיידי!

איידקס – עסקים מומלצים
כבר לא צריך לחפש…

  • בעלי מקצוע, קבלתם המלצה טובה או חוות דעת מלקוח שלכם? שילחו לנו אותה ואנו נפרסם אותה כאן באתר.
    צוות איידקס

מעצב פנים בתל אביב, הצטרף עכשיו לאינדקס
בעלי המקצוע של איידקס
והתחל לקבל לקוחות!

שם (חובה)

טלפון (חובה)

מעצבי פנים בתל אביב: יש בתים שחייבים להכיר
איידקס – עסקים מומלצים מאפשרת לכם לבחור טוב יותר!

עיצוב פנים הוא שילוב של תורה מדויקת ואומנות לשמה, מרחב יצירתי שמפתיע ומחדש, מרענן ומרגש, ודורש מאלו הבוחרים במקצוע להישאר עם היד על הדופק, ולעקוב אחרי כל שינוי וחידוש בז'אנר.

לא פלא אם כך שאפשר למצוא הרבה מעצבי פנים בתל אביב, העיר שוקקת החיים, הערה, המתחדשת והאטרקטיבית ביותר. לא רק מעצבים צעירים, אלא גם חלק גדול מוותיקי התחום, אלו הנותנים את הטון נמצאים בעיר, שבתוכה גם לא מעט עיצובים שכל מעצב חייב להכיר.

בתים מבפנים – הזדמנות להכיר

אירוע "בתים מבפנים" מאפשר לקהל הרחב להציץ לתוך מרחבים מעוצבים מאסכולות שונות, כך שבמשך סוף-שבוע שלם אחד בשנה ניתן להגיע ולקבל השראה מבתים פרטיים, מבנים ציבוריים וממשלתיים, ועוד מרחבים מעוצבים שיגרמו לכם לפתוח עיניים ולהתרגש.

האירוע מתקיים אחת לשנה, ולא רק בתל אביב. ניו-יורק, לונדון, דבלין, הלסינקי מלבורן, וירושלים הן רק חלק מהערים המרגשות בהן ניתן לפגוש עיצובי פנים ייחודיים, ובעיקר באירוע מסוג זה. האירוע מתקיים כבר שנים רבות, ורשימת הבתים והמקומות בהם יוצעו סיורים מתפרסמת מדי שנה, לקראת האירוע.

קריירה בת"א

למרות שיש לא מעט מעצבי פנים בתל אביב, השוק לא מוצף, והביקוש ליצירתיות ולעיצובים חדשים, מקוריים ומיוחדים כל הזמן גדל.

ההזדמנות לפגוש את הקיים, להבין את ההתפתחות והשינויים, לפגוש קהל של אנשים מתעניינים, להכיר אנשים שכבר בחרו ללכת על החלום ולעצב את המרחב שלהם ללא פשרות, עם מעצב מקצועי, כל אלו הם רק חלק מהמתנות שהכרות עם בתים ומרחבים ייחודיים מאפשר למעצבים.

תל אביב היא אחד מהמקומות בהם ניתן לפגוש את אותו השילוב בין הישן לחדש, המודרני לארכאי, הבינלאומי למקומי, שילוב רב-גווני מרגש שסוחף לא רק מעצבי פנים מקומיים, אלא תיירים, אנשי מקצוע וחובבי הז'אנר מכל העולם.