מעצבי פנים
בחיפה והסביבה

באייידקס תוכלו למצוא את מעצבי הפנים בחיפה והסביבה שיתכננו ויעצבו את בית החלומות שלכם! בהצלחה.

חזרה לרשימת העסקים באיידקס

רחל מלאך - עיצוב פנים
רחל מלאך

עיצוב פנים

מעצבת פנים צעירה ומוכשרת. קשובה ומתחשבת בדעותיהם של הלקוחות. מייעצת ולא קובעת, מכוונת ולא משתלטת ותמיד מוצאת פתרון יצירתי.

050-9995890

אורלי הורוביץ - מעצבת פנים
אורלי הורוביץ

עיצוב פנים

אורלי הורוביץ, מנהלת סטודיו לעיצוב פנים, עוסקת בליווי פרויקטים של דירות קטנות ,דירות יוקרה,ובתים פרטיים. ובמסחרי –משרדים ובתי עסק.

050-8092260

טובה דוד וצילה רייזר - עיצוב פנים
T&Z

עיצוב פנים

צוות המשרד מונה ארבעה אדריכלים בכירים ושני הנדסאי אדריכלות. המשרד השתתף בביאנלה לאדריכלות וזכה בפרס אדריכלות ישראלית לשנת 2006.

050-9695885

לחבילות הפרסום

מעצב פנים בחיפה? התחל כבר לקבל לקוחות חדשים.

הרשם למאגר בעלי המקצוע של idex ותוכל לקבל לקוחות חדשים באופן מיידי!

איידקס – עסקים מומלצים
כבר לא צריך לחפש…

  • בעלי מקצוע, קבלתם המלצה טובה או חוות דעת מלקוח שלכם? שילחו לנו אותה ואנו נפרסם אותה כאן באתר.
    צוות איידקס

מעצב פנים, הצטרף עכשיו לאינדקס
בעלי המקצוע של איידקס
והתחל לקבל לקוחות!

שם (חובה)

טלפון (חובה)

מעצבי פנים בחיפה: ההשראה שבכנסיות והבהאים
איידקס – עסקים מומלצים מאפשרת לכם לבחור טוב יותר!

 

חיפה היא אחד מהערים הקסומות ביותר בישראל. אוכלוסיה מעורבת ורב-גונית, הרים מוריקים, שכונות ייחודיות, והים הכחול, עיר מיוחדת שמציעה לכולנו, ובייחוד עבור מעצבי פנים ואנשי יצירה, לקבל השראה ועניין.

אחד המפגשים המיוחדים שהעיר הרב-תרבותית מזמנת למבקרים, מפגש רלוונטי במיוחד למעצבי פנים בחיפה, הוא המפגש עם העיצוב של הכנסיות. רוב ערביי חיפה, כעשר אחוז מהאוכלוסייה בעיר, הינם נוצרים, וישנם אף זרמים שונים בנצרות הייחודיים לחיפה. המסדר הכרמליתי הוא דוגמא לכך, עם סיפור היסטורי מעניין שכדאי להכיר, כאשר את המנזר והכנסייה שלהם ניתן לראות באזור סטלה מאריס שבראש הכרמל.

יוחנן ויוסף – שני הקדושים

כנסיית יוחנן הקדוש האנגליקנית, השוכנת בואדי ניסנאס שברחוב הנקרא על שמה, נבנתה בסגנון התחייה הגותית, תנועה אדריכלית שמקורה בבריטניה בשלהי המאה השמונה-עשרה, בהשראתה של האדריכלות הגותית של ימי הביניים באירופה, אדריכלות שהייתה נפוצה בעיקר במבנים של מוסדות הדת – הקתדראלות, הכנסיות והמנזרים.

ביקור של מעצבי פנים בחיפה כדאי שיכלול ביקור בכנסיה זו, המשמשת כבית-ספר יסודי בימי חול, ומארחת קונצרטים שונים, כולל את אירוע "החג של החגים", פסטיבל חיפאי הנערך בכל דצמבר, תקופה שכדאי לבקר בה בחיפה.

כנסיית יוסף הקדוש היא כנסייה קתולית, מאותו המנזר הייחודי – המנזר הכרמליטי שבמושבה הגרמנית שנבנתה ע"י הטמפלרים, מושבה שכדאי מאוד לבקר בה. עיצוב הפנים בכנסיה זו שונה לחלוטין מזה של כנסית יוחנן הקדוש, בעיצוב מודרני יותר, ועם צבעים פסטלים וגוונים חמים, פסיפסים מרשימים ועוד אלמנטים שכל מעצב פנים צריך לפגוש.

הגנים הבהאים

הגנים הבהאים הם נקודת חובה לכל מעצב, אדריכל ואדם באשר הוא, אשר מבקר בחיפה אפילו פעם אחת בחיים. רמות הטיפוח, הדיוק, ורמת והאלגנטיות של המקום מהווים מקור השראה למבקרים מכל העולם.

לא ניתן להסביר במילים את הפלא שהוא הגנים הבהאים, אלא רק לתת לכם הזמנה חמה להגיע לביקור ולסיור במרחבי הגנים, ולראות במו עיניכם את הפלא.