מאלפי כלבים
בירושלים

איידקס ריכזה עבורכם רשימת מאלפי כלבים בירושלם והסביבה. פנו אליהם או היכנסו לאתרי המאלפים לקבלת מידע נוסף.

חזרה לרשימת העסקים באיידקס

אלון גלעד - אילוף כלבים
אלון גלעד

מאלפי כלבים

הכלבים חשים איתי בטחון ומצייתים לפקודות מתוך אמון והנאה. כל כלב הוא ייחודי – עולם ומלואו לכן שיטת הטיפול מותאמת לאופיו ולסביבתו האישית.

054-4787081

קרן ספז - מאלפת כלבים
קרן ספז

מאלפי כלבים

האילוף הינו לכלבי בית, לימוד פקודות משמעת, חינוך גורים, חינוך לצרכים, שמירה על כלבים, טיפול התנהגותי וייעוץ בקניית כלב חדש הביתה.

050-9003885

עופרי - אילוף כלבים
עופרי המפה – שוחט

מאלפי כלבים

חינוך כלבים בגישה חדשה. בעזרת שיטת ה Play Dog, גישה חיובית, הטבעית לכלב. חינוך כלבים וגורים, פתירת בעיות התנהגות וחינוך כלבי שירות ותרפיה.

052-6999455

תומר - אילוף כלבים
הכלבלביה של תומר

מאלפי כלבים

תומר, מאלף כלבים מקצועי עם ותק רב. מציע שירותי ימי הולדת עם כלבים, אילוף בסיסי, אילוף מתקדם, טיפול בבעיות התנהגות ועוד

050-9399905

גלעד שפר - מאלף כלבים
Dogilad

מאלפי כלבים

בהנהלת גלעד שפר, מתמחה בטיפול בבעיות התנהגות ואילוף כלבי עבודה, תוך שימת דגש שגם הכלב וגם בעליו יהיו שותפים לתהליך אילוף מהנה ודינמי.

052-3633766

לחבילות הפרסום

מאלף כלבים בירושלים? התחל כבר לקבל לקוחות חדשים.

הרשם למאגר בעלי המקצוע של idex ותוכל לקבל לקוחות חדשים באופן מיידי!

איידקס – עסקים מומלצים
כבר לא צריך לחפש…

  • בעלי מקצוע, קבלתם המלצה טובה או חוות דעת מלקוח שלכם? שילחו לנו אותה ואנו נפרסם אותה כאן באתר.
    צוות איידקס

מאלף כלבים, הצטרף עכשיו לאינדקס
בעלי המקצוע של איידקס
והתחל לקבל לקוחות!

שם (חובה)

טלפון (חובה)

אילוף כלבים בסיסי ע"י מאלפי כלבים בירושלים
איידקס – מאפשרת לכם לבחור טוב יותר!

תושבים רבים בירושלים מאמצים כלבים כחיית מחמד ונהנים מחברתם הנעימה והלבבית של ההולכים על ארבע. לאחר שמאמצים גור חדש או כלב בוגר חשוב לאלף אותו כדי לשפר את התנהגותו, ללמדו כיצד לשלוט בצרכיו ולחנכו כיצד להתנהג עם בני המשפחה, עם אורחים ועם כלבים אחרים במהלך הטיול בפארק.

לכן, חשוב למצוא מאלפי כלבים בירושלים שמציעים שיעורי אילוף מקצועיים בהתאמה לסוג הכלב וגילו, ובהתאם לבעליו. את השיעורים ניתן להעביר בביתו הפרטי של הלקוח, בפארקים, בכלביות ובמקומות נוספים.

אילוף כלבים בסיסי

חשוב לדעת כי יש להתאים את שיטת האילוף לסוג הכלב ולכן לאורך השנים פותחו שיטות אילוף כלבים שונות. עם זאת, ברוב השיטות נהוג לאלף את הכלב לפקודות בסיסיות כמו שב, ארצה, רגלי, למקום וכדומה.

בנוסף, שיעורי האילוף של מאלפי כלבים בירושלים נועדו לשפר את התנהגות הכלב ולהפכו לחברותי ולרגוע יותר. בנוסף, כאשר מאלפים גורי כלבים מלמדים אותם כיצד לשלוט בצרכיהם על מנת שלא לסבול בבית מריחות ומהפרשות. בשיעורי האילוף רוכשים ידע רב אודות כלבים והתנהגותם ולומדים כיצד להפוך למנהיג של הכלב.

חשוב לבחור מאלף כלבים מקצועי ומיומן בעל הכשרות מקצועיות. מאחר ויש שיטות אילוף שונות כדאי לבחור במאלף כלבים שמציע שיטה יעילה המתאימה לכם ולכלבכם. עליכם לזכור כי אילוף כלבים דורש סבלנות והתמדה וחשוב להעניק לכלב במהלך האילוף תמריצים חיוביים כמו ליטוף, חטיפים, משחקים וכד'.

יש לזכור כי הכלב הינו ידידו הטוב ביותר של האדם ואילוף הכלב נועד לשפר את התנהגותו ולפתח יחסים נכונים בין הכלב לבעליו. כמו כן, ניתן לאלף את הכלב כיצד לתקוף ולהגן על בני המשפחה בעת הצורך, לאלף כלבי נחייה כך שיהיו ממושמעים ורגועים ולאלף כלבים למטרות שמירה ולמטרות נוספות, האילוף חייב להיעשות על ידי מאלף כלבים מקצועי המוסמך לכך.