מאלפי כלבים
בחיפה והסביבה

רשימת מאלפי כלבים הנבחרים באיזור חיפה והסביבה. גם הרוטווילר שלכם יכול להתנהג כמו פודל עם מאלף הכלבים הנכון. פנו אליהם או היכנסו לאתרי המאלפים לקבלת מידע נוסף.

חזרה לרשימת העסקים באיידקס

רמי לוי - מאלף כלבים
BabaDog

מאלפי כלבים

השילוב של אילוף הכלב והכשרת הבעלים לאסרטיביות הדרושה מצידו כמנהיג להקה הוא השילוב היחיד שיביא לתוצאה של כלב רגוע וממושמע.

052-5945554

דקלה איילון - אילוף כלבים
דקלה איילון

מאלפי כלבים

דקלה, מאלפת כלבים מקצועית ועובדת בשיטות אילוף חיוביות שאינן מכאיבות לכלב. אנחנו לא דוברים את אותה שפה אך בהחלט יכולים להבין זה את זה

052-3760348

לחבילות הפרסום

מאלף כלבים בחיפה? התחל כבר לקבל לקוחות חדשים.

הרשם למאגר בעלי המקצוע של idex ותוכל לקבל לקוחות חדשים באופן מיידי!

איידקס – עסקים מומלצים
כבר לא צריך לחפש…

  • בעלי מקצוע, קבלתם המלצה טובה או חוות דעת מלקוח שלכם? שילחו לנו אותה ואנו נפרסם אותה כאן באתר.
    צוות איידקס

מאלף כלבים, הצטרף עכשיו לאינדקס
בעלי המקצוע של איידקס
והתחל לקבל לקוחות!

שם (חובה)

טלפון (חובה)

מאלפי כלבים בחיפה לחינוך הגור שאימצתם
איידקס – מאפשרת לכם לבחור טוב יותר!

האם אימצתם גור כלבים ואינכם מצליחים לחנכו לעשות את צרכיו בחוץ? האם הכלב הורס רהיטים או קופץ על האורחים? ובכן, כדאי לאלף את הכלב בגיל מוקדם ככל הניתן וחשוב לעשות זאת בעזרת מאלפי כלבים מקצועיים ומנוסים.

אם אתם מחפשים מאלפי כלבים בחיפה כדאי לקבל המלצות ולקרוא מידע אודות מאלף הכלבים מאחר וחשוב לבחור במאלף כלבים שמציע שיטות אילוף מתקדמות ואיכותיות לחיזוק הקשר בין הכלב לבעליו ולשינוי התנהגות הכלב. חשוב לדעת כי כלבים הם צאצאים של הזאבים ולמרות ביותם יש להם אינסטינקטים העוברים בתורשה. במהלך תקופת האילוף רוכשים ידע רב וטכניקות שימושיות לשליטה בכלב ולחינוכו.

מנהיג הלהקה

כאמור, כלבים הם צאצאים של זאבים ולכן הם זקוקים למנהיג. במהלך שיעורי האילוף של מאלפי כלבים בחיפה רוכשים ידע רב ולומדים להבין את ההתנהגויות השונות של הכלבים. שיעורי האילוף מכשירים את בעלי הכלב לשלוט בכלבו וליצור מצב בו הכלב נתון למרותו ולהנהגתו של בעליו. יש לתרגל שורת פקודות וסימנים, בהתאם לשיטת האילוף המתאימה לסוג הכלב.

את שיעורי האילוף ניתן לבצע בבית הלקוח, בכלביות באזור חיפה, בפארקים פתוחים ובחוף הים. ניתן לאלף את הכלב בשיעורים פרטיים אך חשוב להשתתף גם בשיעורים קבוצתיים כדי לתרגל עם הכלב כאשר יש כלבים נוספים במחיצתו.

כלבים מבויתים הינם לרוב נוחים וחברותיים אך לכל גזע יש מאפיינים ייחודים ולכן חשוב להתאים את שיטת האילוף לסוג ולגזע הכלב. חשוב לדעת כי ניתן לאלף כל כלב אך חשוב לבחור במאלף כלבים מקצועי ומנוסה.

במהלך שיעורי האילוף משתמשים בחיזוקים חיוביים לכלב וזוכים לחוויה מהנה לכלב ולבעליו. בסיום האילוף ניתן ללכת עם הכלב גם ללא רצועה, לפקוד עליו פקודות בסיסיות כמו שב, רגלי וארצה, לשפר התנהגויות של הכלב וליהנות מכלב ידידותי ורגוע המתאים לגדול גם בבית עם ילדים.