רואי חשבון

מחפשים רואה חשבון מקצועי? כאן תוכלו למצוא רואי חשבון נבחרים שיתנו לכם שרות איכותי ומקצועי. ההתנהלות מול רשויות המסים בישראל אינה נתפסת כחוויה נעימה ולחלקנו היא כמעט בלתי אפשרית ללא עזרה מקצועית. צרו עימם קשר וקבלו את המידע הדרוש לכם. בתחתית העמוד, תוכלו לקבל מידע חיוני איך לבחור את רואה החשבון החדש שלכם.

חזרה לרשימת העסקים באיידקס

יאיר רואה חשבון
יאיר, שמאי ושות'

רואה חשבון

ניסיונו העשיר מאפשר לנו להעניק שרות מקצועי ברמה גבוהה ובמחיר הוגן למגזר העסקי, למגזר הציבורי, לעמותות ולמלכ"רים.

072-3361281

גליה בר רואת חשבון
גליה בר

רואת חשבון

אנו מאמינים ביצירת ערך עבור לקוחותינו, לקוחות קטנים כגדולים, כל לקוח מקבל יחס אישי וטיפול מקצועי על ידי מנהל חשבונות והן על ידי רואי חשבון.

072-3361282

ארז צבאג רואה חשבון
ארז צבאג

רואה חשבון

אנו במשרד רואי החשבון, ארז צבאג, מאמינים במתן פיתרון מקיף לניהולו הכלכלי של העסק. לכן, אנו מציעים מגוון רחב של פיתרונות חשבונאיים לכל עסק

072-3361283

לחבילות הפרסום

רואה חשבון? התחל כבר לקבל לקוחות חדשים.

הרשם למאגר בעלי המקצוע של idex ותוכל לקבל לקוחות חדשים באופן מיידי!

איידקס – עסקים מומלצים
כבר לא צריך לחפש…

  • בעלי מקצוע, קבלתם המלצה טובה או חוות דעת מלקוח שלכם? שילחו לנו אותה ואנו נפרסם אותה כאן באתר.
    צוות איידקס

רואי חשבון, הצטרפו עכשיו לאינדקס
בעלי המקצוע של איידקס
והתחילו לקבל לקוחות!

שם (חובה)

טלפון (חובה)

לא רוצים להסתבך עם מס הכנסה, נכון? קחו רואה חשבון
איידקס – עסקים מומלצים מאפשרת לכם לבחור טוב יותר!

 

עד שלב מסוים בחיים כולנו "משוחררים" מרואי חשבון. יש את אבא ואימא, עבודות זמניות ותקופות בהן אנחנו כלל לא עובדים, החל מגיל מסוים העבודה וההתנהלות הכספית הולכות ומקבלות חשיבות רבה יותר ויותר בחיינו. היה מי שאמר "אין כסף אין דאגות", אך רובנו דווקא רוצים שכסף יהיה חלק מחיינו, וכמה שיותר ממנו הרי זה מבורך. הבעיה היא ההתנהלות מול הבנק, רשויות המסים ועוד גופים רבים וגדולים עמם אנו נאלצים לחלוק את הכנסותינו.

איך לחסוך את הבירוקרטיה

ההתנהלות מול רשויות המסים בישראל אינה נתפסת כחוויה נעימה ולחלקנו היא כמעט בלתי אפשרית. מעבר לזמן הרב אותו צריך להקדיש להתמודדות עם הרשויות עלינו להבין את הטפסים על נוסחם המאתגר או להמציא אינסוף מסמכים, בקיצור – להתמודד עם בירוקרטיה סבוכה ומעייפת. לשמחתכם, יש מי שיכול לעשות זאת בשבילכם – רואי חשבון.

למה חשוב לקחת רואה חשבון טוב?

יש שיגידו שהם יכולים לעשות את עבודת רואה החשבון בדיוק כמוהו – לוח הזמנים שלהם גמיש והם יכולים להגיע למשרדי הרשויות, יש להם הבנה טובה במספרים וכולי. זה לא בהכרח מספיק. רואה חשבון טוב ייעץ לכם, עוד לפני תחילתו של תהליך כלשהו, למי עליכם לפנות בסיטואציות שונות (פיטורים, מעבר לעבודה כעצמאי, פתיחת עסק, תיאום מס ועוד), מדוע לעשות זאת וכיצד, ויותר מכך – הוא יעשה זאת בשבילכם.

רואה החשבון יפנה עבורכם למס הכנסה או לביטוח לאומי ויפתח עבורכם את התיקים המתאימים, יגיש עבורכם את הדוחות הנחוצים בכל שנה, יענה עבורכם על מכתבים מרשויות המס ויבטיח שתקבלו את ההחזרים המגיעים לכם בזמן. שימוב לב כי מעבר לעובדה שרואי חשבון מכירים את ההתנהלות טוב מכם ואף מנוסים בה רבות הם אף זוכים, במקרים רבים, ליחס מהיר ואיכותי יותר מרשויות המס.

האם אתם יכולים להיות בטוחים שתעשו את העבודה הזו טוב ממנו?