אדריכלים
בירושלים והסביבה

אדריכלים מומלצים בירושלים והסביבה. איידקס ריכזה עבורכם מספר אדריכלים מובחרים כדי להקל עליכם את החיפוש. צפו מטה באתרי האדריכלים או צרו עימם קשר טלפוני לקבלת פרטים נוספים.

חזרה לרשימת העסקים באיידקס

אבישג - אדריכלות ועיצוב פנים
אבישג

אדריכלות ועיצוב פנים

אבישג, מתכננת ומעצבת פנים מלווה את לקוחותיה ליווי מקצועי צמוד תוך דגש על מתן פתרונות יצירתיים כבר משלבי ההתלבטות הראשונים עד לבניה הסופית.

050-9995896

אילנה פרש - אדריכלות ועיצוב פנים
אילנה פרש

אדריכלות ועיצוב פנים

IPSTUDIO משרד לאדריכלות ועיצוב פנים, המתמחה בתכנון דירות יוקרה ובתים פרטיים, בתי עסק ומסחר, ברחבי הארץ, ואף ביצע מספר פרוייקטים בחו"ל.

050-9995892

ארי נשיב - אדריכל ומתכנן
ארי נשיב

משרד אדריכלים

הסטודיו מספק שירותי תכנון לתחומי המגורים ובניה ציבורית ומסחרית ומשלב מחקר בתכנון עירוני בר קיימא ועיסוק תאורטי לצד הפרקטיקה.

050-9995906

ניצה & יוכי - אדריכלות ועיצוב פנים
ניצה&יוכי

עיצוב פנים ואדריכלות

המעצבות ניצה ויוכי - עיצוב ואדריכלות פנים. החברה עוסקת בתכנון ועיצוב פרויקטים של דירות, בתים , משרדים ,חנויות , אולמות , בתי כנסת ועוד

072-3361275

לחבילות הפרסום

אדריכלים מקצועיים בירושלים? התחלו כבר לקבל לקוחות חדשים.

הרשמו למאגר בעלי המקצוע של idex ותוכלו לקבל לקוחות חדשים באופן מיידי!

איידקס – עסקים מומלצים
כבר לא צריך לחפש…

  • בעלי מקצוע, קבלתם המלצה טובה או חוות דעת מלקוח שלכם? שילחו לנו אותה ואנו נפרסם אותה כאן באתר.
    צוות איידקס

אדריכל, הצטרף עכשיו לאינדקס
בעלי המקצוע של איידקס
והתחל לקבל לקוחות!

שם (חובה)

טלפון (חובה)

אדריכלים בירושלים – היסטוריה של מופת
איך לבחור את בעל המקצוע המתאים ביותר עבורכם

מהאלף השנייה לפנה"ס ועד ימינו, ירושלים הולכת ונבנית, משתנה, נולדת מחדש, וממשיכה להתפתח ללא הרף. בין ירושלים המזרחית למערבית, בין קודש לחול, בין יהודים, נוצרים ומוסלמים, בין מקומיים לתיירים, בין הר הבית לכותל המערבי, אינסוף השראה מחכה לחובבי האדריכלות, אנשי המקצוע, ולסטודנטים לאדריכלות מהארץ ומכל העולם.

מוקדי העלייה לרגל בירושלים אינם רק מוקדי עליה דתיים. בין העולים לרגל לעיר הקדושה לכל הדתות ניתן למצוא לא מעט אדריכלים. בירושלים אינספור אטרקציות אדריכלות, מבנים יוצאי דופן שמושכים את העין ומגרים את הסקרנות, אפילו למי שלא מכיר דבר בתחום.

אדריכלות בית ראשון ובית שני בירושלים

מתחילת תקופת הבית הראשון (תקופת המלכים) ועד לסיומה בחורבנו של מקדש שלמה,שככל הנראה היה פלא ארכיטקטוני בפני עצמו, לא נותרו שרידים רבים הראויים לציון. ובכל זאת, האתר הארכיאולוגי בעיר דוד יכול לתת תמונה מעניינת על ההיסטוריה של הבנייה בעיר.

תקופתו של הבית השני בירושלים, עד לשנת 70 לספירה, נתנה לעיר לא מעט מתנות מבחינה ארכיטקטונית. סיור אדריכלים בירושלים בדגש על תקופה זו יכלול הכרות עם המפגשים של תקופת שיבת ציון, לצד התקופה ההלניסטית, ותקופתו של המלך הורדוס של הרומאים.

הבנייה ההלניסטית הייתה בעלת ההשפעה הגדולה ביותר על הארכיטקטורה בעיר, אך רק בתקופת שלטונו של הורדוס העיר התפתחה עם מבנים ייחודיים, כאשר בית המקדש, ממנו נותר רק הכותל המערבי, הדרומי (ועוד מספר שרידים מיוחדים) היה המבנה המרשים ביותר.

התקופה העות'מאנית בירושלים

מאז התרחבות העיר אל מעבר לחומותיה חל גל של שינויים בעיר, ועם העלייה אירופאית הגדולה החלו להופיע מבנים בסגנון היבשת הישנה, בהשפעות אירופאיות מובהקות. מגרש הרוסים, המתחם הצרפתי, ועוד מבני קונסוליות ובתי חולים מפוארים מאפשרים הצצה למפעלי בניה מודרניים מרשימים.

אתרים כמו כיפת הנביא וכיפת הרוחות, מנזר האחיות ציון, בית תבור, בית החולים של המיסיון האנגלי, ועוד המוני אתרים שונים הם אטרקציה מיוחדת ומזמינה של אדריכלות ירושלמית.