אדריכלים
בחיפה והסביבה

אדריכלים מומלצים בחיפה והסביבה. איידקס ריכזה עבורכם מספר אדריכלים מובחרים כדי להקל עליכם את החיפוש. צפו מטה באתרי האדריכלים או צרו עימם קשר טלפוני לקבלת פרטים נוספים.

חזרה לרשימת העסקים באיידקס

אלישע מור - אדריכלים מתכנני ערים
אלישע מור

משרד אדריכלים

אלישע מור, בעל נסיון מקצועי בתחום התכנון של למעלה מעשרים ושמונה שנים. סגן מתכנן מחוז הצפון וממלא מקומו במשרד-הפנים 1983-1990.

050-9995891

סימנהאוס אדריכלות ועיצוב פנים
סימנהאוס

אדריכלות ועיצוב פנים

סימנהאוס עוסקים בתכנון מגורים למגזר הפרטי ובתכנון מסחרי של חנויות ומשרדים. תהליך התכנון כולל יחס אישי ובלתי אמצעי עם כל לקוח.

050-9995894

שרון נוימן אדריכלים
שרון נוימן

אדריכלית

שרון נוימן - אדריכלית, מעצבת פנים ומעצבת מוצר.הגישה של משרדינו מתאפיינת בתכנון ששם בראש סדר העדיפויות את הלקוח!

072-3361284

אלפא מתכננים - אדריכלות ועיצוב פנים
אלפא מתכננים

אדריכלות ועיצוב פנים

הצוות שמוביל את המשרד לתוצאות מדהימות בעיצוב פנים ואדריכלות בצפון מורכב מאנשי מקצוע בעלי 10-25 שנות ניסיון לפחות.

050-9695886

לירן אדריכלים בע"מ - משרד אדריכלים
ד. לירן אדריכלים בע"מ

משרד אדריכלים

משרדנו מתמחה באדריכלות מגורים, מבני ציבור, מוסדות רפואה, תעשייה ולוגיסטיקה, שימור מבנים, מעבדות מחקר ועוד. התקשרו עכשיו

072-3361277

לחבילות הפרסום

אדריכלים מקצועיים בחיפה? התחלו כבר לקבל לקוחות חדשים.

הרשמו למאגר בעלי המקצוע של idex ותוכלו לקבל לקוחות חדשים באופן מיידי!

איידקס – עסקים מומלצים
כבר לא צריך לחפש…

  • בעלי מקצוע, קבלתם המלצה טובה או חוות דעת מלקוח שלכם? שילחו לנו אותה ואנו נפרסם אותה כאן באתר.
    צוות איידקס

אדריכל, הצטרף עכשיו לאינדקס
בעלי המקצוע של איידקס
והתחל לקבל לקוחות!

שם (חובה)

טלפון (חובה)

אדריכלים בחיפה: פוגשים את העיר
איך לבחור את בעל המקצוע המתאים ביותר עבורכם

חיפה היא מרכז תרבות ייחודי, ובדומה אולי לירושלים, מקום בו נפגשות אוכלוסיות מדתות רבות, כולל כמה כתות מקומיות וקטנות, ליצירה משותפת של חלל מחייה עירוני ושוקק חיים.

לא מעט אדריכלים בחיפה של ימינו מביאים לעולם מבנים ייחודיים המושפעים מהמרחב התרבותי הייחודי של העיר, המושפע לא רק מהנוף האנושי, אלא גם מהגיאוגרפיה הייחודית של העיר.

חיפה, על שכונותיה המעטרות את הכרמל ממזרח, המשתפלות עד לים התיכון ממערב, עם הירוק הטבעי והבטון העירוני, מציעה למבקרים חובבי התרבות, אדריכלות מרחבי מחקר וגילוי רבים מספור.

כנסיות בחיפה – עיצובים מקודשים

המסדר הכרמליתי נוסד כבר במאה ה-12, וההיסטוריה של המסדר היא נושא למאמר בפני עצמו. כיום למסדר מנזר לנשים בלבד, השוכן בכרמל הצרפתי, שכונה המשתרעת על שיפולי הכרמל בצידו הפונה לצפון-מערב. כנסיית המסדר היא מקום לביקור לא ארוך, מבנה מרשים שכדאי להכיר, ולקבל ממנו השראה.

למסדר הכרמליתים יש גם מנזר גברים, המשמש כמנזר המרכזי של הנזירות הכרמליתית בעולם כולו. בעקבות התנכלויות רבות מהסביבה, נבנה המנזר כמבצר סגור ומסוגר, ולו חצר פנימית.

הקירות נבנו עם חרכי-חלונות צרים, לצורך התגוננות, אך המתגוררים נאלצו להתמודד עם עזיבה מהתקפה שהמבנה לא עמד בה, כאשר שליט עכו ביקש לסלקם, וגם לא כאשר נפוליון הפך את המנזר לבית-חולים עבור חייליו שחלו בדבר ב-1799.

ב-1821 עבר המבנה מהפכה כאשר שליט עכו עבדאללה פאשה פוצץ אותו בכדי להשתמש באבנים לבניית בית הקיץ שלו, ובשנת 1826 חבר המנזר שהיה אדריכל החל בבנייתו מחדש.

אדריכלות בחיפה בזמננו

מעבר להיסטוריה המפוארת, יש גם לא מעט מבנים חדישים של אדריכלים בחיפה. מגדל קריית הממשלה המכונה גם "מגדל המפרש" ו"מגדל הטיל" הוא דוגמא לסמל ארכיטקטורה מודרנית בעיר.

היכל המשפט גם הוא מוקד עליה לרגל לארכיטקטים המתעניינים בעיצוב הנוף האורבאני המודרני, מרחב בו שוכנים בתי המשפט בעיר, מבנה המשלב זכוכית, אלומיניום ובטון גם יחד, וצורתו הכללית כצורת ספינה.